Tropienie wielkanocnego zająca

Po co szukać igły w stogu siana, skoro szukanie zająca jest dużo ciekawsze? Jak bardzo? Przekonajcie się sami w wielkanocny poniedziałek! Z myślą o najbardziej wytrwałych tropicielach zajęcy przygotowaliśmy ciekawe nagrody  - wśród sponsorów m.in. Wydawnictwo MARTEL, Aquapark Kalisz, Crispy NATURAL Kalisz, Cinema 3D.

Zapraszamy w drugi dzień świąt - 17 kwietnia od 10:30 do 14:30! Wstęp do muzeum w tym dniu będzie bezpłatny. 

Kontynuując tradycję wielkanocnego poszukiwania zająca wielkanocnego już po raz drugi Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej w Poniedziałek Wielkanocnych zaprasza do wspólnego rodzinnego spędzenia czasu z historią.

Wśród różnych atrakcji będzie m.in. możliwość zdobycia jednorazowych voucherów rodzinnych do Parku Wodnego w Kaliszu i do Kręgielni, do kina Cinema 3D, a także nagród rzeczowych ufundowanych przez Wydawnictwo Martel i producenta Crispy Natural Kalisz. Zajączek wielkanocny odwiedzi Muzeum w Kaliszu po raz drugi. Podczas wydarzenia będzie możliwość poznania artefaktów kaliskiego muzeum. Zabawa tego dnia polegała będzie na rozwiązaniu zagadek w krzyżówce, a poprawnie uzupełnione rozwiązania upoważniać będą do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Każdy los wygrywa. Na uczestników czekają niespodzianki – słodkie i nie tylko upominki.

 

 

Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej w Kaliszu
ul. Kościuszki 12, 62-800 Kalisz
tel.: (62) 501 34 84
biuro@muzeumwkaliszu.pl

MOZK - BIP   

Script logo