Walc Barbary - Niedziela u Niechciców

Kolejny rok z cyklem festynów  "Niedziel u Niechciców" rozpocznie się już w najbliższą niedzielę, 5 czerwca na terenie Dworku literackiego Marii Dąbrowskiej w Russowie w gminie Żelazków. Jak co roku festyny będą się odbywać w pierwszą niedzielę czerwca, lipca i sierpnia.
Organizatorzy przygotowali bogaty program dla wszystkich. Dla dzieci przygotowane będą warsztaty plastyczne pod okiem plastyków. Na terenie parku pojawi się także stylizowane monidło z wizerunkiem Barbary i Bogumiła "Pamiątka z Serbinowa". Jak co roku na przybyłych będą także czekać różnorodne stoiska.

Impreza odbędzie się 5 czerwca w godzinach od 15:00 do 19:00. Bilety tego dnia będą w cenach: 3 zł ulgowy, 5 zł normalny, 7 zł rodzinny.

Program:

15:00 - 15:30 Poetyckie refleksje Zbigniewa Kościelaka
15:30 - 16:00 Miejsko-Gminna Orkiestra Dęta OSP w Stawiszynie
16:00 - 17:00 Zespół Kabaretowo-Ludowy „Niechcice” z Żelazkowa
17:00 - 18:00 Walc Barbary
                       Warsztaty taneczne oraz pokaz w wykonaniu
                       Sieraszewski Dance Studio, wspólny walc wszystkich przybyłych
18:00 - 19:00 Bracia Kudełka - koncert muzyki filmowej

W programie także:

- warsztaty plastyczne dla dzieci
- scecnki aktorskie w dworku